НОВИНИ

Київська влада вирішила закрити школи через лісові пожежі

Сьогодні, у четвер 3 вересня скоротили навчальний день

Київська міська держадміністрація рекомендувала призупинити навчальний процес у школах столиці через лісові пожежі та задимленість районів столиці, спричинену ними. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Зокрема, у четвер 3 вересня у школах буде скорочений день, а у п’ятницю 4 вересня навчальний процес взагалі скасували.

«У зв’язку з розповсюдження на території Києва продуктів горіння пожеж, що виникли у 30-кілометровій зоні в Київській області, а також через високу температуру повітря, комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при КМДА було прийнято рішення рекомендувати призупинити навчальний процес у столичних школах», – йдеться у тексті.

Заступник голови КМДА Ганна Старостенко рекомендувала батькам не віддавати дітей до дитсадків і шкіл вже сьогодні.

«Оскільки існує ризик розповсюдження продуктів горіння пожежі, що виникла в Київській області, на деякі райони Києва, ми не рекомендуємо вести дітей в дитсадки та школи. Тим не менше, в усіх навчальних закладах буде створено чергові групи для тих дітей, яких не буде змоги залишити вдома. Вони перебуватимуть у приміщенні і не будуть виходити на вулицю», – зазначила вона.

За інформацією міськвлади, наразі вживаються заходи для зниження вмісту шкідливих речовин у повітрі.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, сьогодні обмежать в’їзд великовантажного транспорту в столицю. Крім того, міська влада звертається до власників автотранспорту з проханням за можливості не користуватися приватними авто.

Також у місті буде організовано полив вулиць та дворів у посиленому режимі.

Фахівці Управління з питань надзвичайних ситуацій Київської міської державної адміністрації рекомендують киянам закривати вікна, здійснювати провітрювання приміщень у вечірній та нічний час. Необхідно обмежити прогулянки дітей, а в разі необхідності використовувати вологі пов’язки для захисту органів дихання. У разі погіршення стану здоров’я, негайно звертатись до медичних установ.

Як повідомлялося, вночі на 3 вересня дим затягнув райони Києва, рятувальники просять зачинити вікна й не виходити на вулицю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.