Через УБОЗ ProstoPrint щодня втрачає 50-60 тисяч гривень

8 Вересня 2011, 17:53

«День простою лише на втрачених замовленнях позбавляє нас десятків тисяч гривень. Я оцінюю цю суму в 50 – 60 тис. щодня. Але ж є ще й величезна кількість уже оплачених замовлень, котрі ми тепер не можемо виконати. У когось не вдасться день народження, у когось – корпоратив, а в когось – велика рекламна акція», – сказав Олєйніков, зазначивши, що деякі клієнти працюють з компанією протягом чотирьох – п'яти років.

Він пояснив, що робота компанії заблокована через те, що працівники УБОЗу з офісу вилучили необхідні речі.

«Абсолютно все (вилучено. – Ред.), що необхідно для нормальної життєдіяльності підприємства. Все, що змогли винести. Всі комп’ютери, плоттери, преси. Винесли ключові деталі обладнання для друку книг, хоча книги з тим, що нам інкримінували, аж ніяк не пов'язані. І, звісно, вилучили всю бухгалтерську документацію, всі печатки, флешки, клієнтські картки», – сказав Олєйніков.

За його словами, зараз у компанії не можуть з’ясувати, яку саме частину матеріалів вилучено.

«Слідчі звертаються до бухгалтера: надайте нам те і те. Бухгалтер дивується: так ви ж це вилучили! А ті відповідають: ні, у нас немає нічого. І посміхаються… Я навіть опису вилученого не бачив іще», – сказав Олєйніков.

Інтерв’ю з Денисом Олєйніковим читайте тут.

Нагадаємо, власник компаній Prostoprint та futbolka.ua Денис Олєйніков заявив, що подаватиме до суду на голову Нацагентства з підготовки Євро-2012 Маркіяна Лубківського за наклеп.

6 вересня  Олєйніков повідомив, що  УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом «Спасибо жителям Донбасса…».

Пізініше в Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ у Києві пояснили, що обшук у столичній компанії з виробництва футболок Prostoprint пов'язаний з підробкою сувенірної продукції до Євро-2012.  Згодом у міліції заявили про порушення кримінальної справи проти близько 10 посадових осіб поліграфічної компанії ProstoPrint .

7 вересня Денис Олєйніков звернувся до президента Віктора Януковича з відкритим листом, в якому заявив про свою готовність просити політичного притулку за кордоном.