Білоруський опозиціонер радить українцям використовувати слабкі місця “диктатора”

19 Жовтня 2011, 19:03

Зокрема, він радить опозиції України завжди пам'ятайте про своє першочергове завдання – будь-яким шляхом усунути від влади диктатора, його синів і всю родину.

«Ретельно фіксуйте кожного підгодованого режимом ката, карателя. Ведіть на них загальнодоступну базу (одну або декілька) даних, на основі якої формуйте «чорні списки» для посольств іноземних держав. Не беріть собі в якості лідерів людей випадкових, слабовільних, а також заплямованих доведеним співпрацею з Режимом. У Республіці Білорусь таке майже кожен раз трапляється під час президентських виборів, після чого вівці знову залишаються без пастиря», – пише Решетніков.

Крім цього, він порадив:«ніколи не ведіть жодних переговорів із владою, ніколи не йдіть на найменші поступки. Диктатура розуміє лише мову сили, параграфи ультиматумів, пункти вироків».

«Робіть акцент на реформи, реформи і ще скільки завгодно разів повторюю реформи. Режим обов'язково постарається мінімізувати в суспільній свідомості різницю між самим собою, своїм Диктатором і будь-яким з ваших лідерів», – йдеться в блозі білоруського опозиціонера.

Наостанок Решетніков радить знайти «слабке місце Диктатора».

«Показуйте всім, «де лежить Кощієва смерть». У білоруському випадку – це психо-статеві патології Лукашенка А. Г., у вас, напевно, буде щось інше. Шукайте і знайдете. Використовуйте будь-яка поява Диктатора та його свити на людях, щоб донести Правду своїй країні, а разом з нею і всього навколишнього світу. Їм має бути страшно виходити зі свого укриття», – зазначив він.