Барак Обама проголосував на президентських виборах достроково

26 Жовтня 2012, 08:27

Він скористався можливістю віддати свій голос за 12 днів до виборів, які відбудуться 6 листопада, і проголосував на виборчій дільниці в своєму рідному місті Чикаго.

Обама, який бореться за переобрання на другий термін, закликав виборців по всій країні не чекати самого дня виборів і проголосувати достроково. Така можливість існує в 32-х з 50 штатів.

Згідно з соціологічними опитуваннями, шанси президента на перемогу над його суперником – республіканцем Мітт Ромні – трохи вищі. Однак демократів турбує те, що, за результатами тих же опитуваннь, поки не всі прихильники Обами висловлюють готовність неодмінно прийти у день голосування до дільниць, тоді як прихильники республіканців демонструють більшу дисципліну. Тому штаб демократів приділяє велику увагу стимулюванню виборців до того, щоб вони проголосували достроково.

Як повідомлялось, 23 жовтня кандидати на пост президента США провели треті й останні теледебати. Опитування, проведене кампанією CBSпісля дебатів, засвідчило, що більшість (53%) респондентів визнало переможцем дебатів Обаму. Ромні визнали переможцем 23% опитаних. Водночас, згідно з результатами опитування СNN 48% американців присудили перемогу Обамі, 40% – Ромні.

Нагадаємо, Ромні виграв перші передвиборчі дебати із діючим главою Білого дому Бараком Обамою, які пройшли 4 жовтня. Їх основною тематикою була економіка.

У других дебатах, під час яких претенденти, зокрема, відповідали на питання глядачів, переміг Обама.

Читайте також Президентські вибори: чи поєднаються Роз’єднані Штати Америки?

читати ще

показати ще
96