Азаров звинуватив опозицію у саботажі “покращення життя” киян

8 Серпня 2013, 13:30

Він зазначив, що якби робота Київради не блокувалася опозицією, то реконструкція Поштової площі могла б відбуватися швидше.

«Я можу прямо сказати і відверто, що якби не заважала нам опозиція в Київській міській раді, яка практично всі ці три роки займається блокуванням прийняття найважливіших рішень, які дозволили б залучити фінансові ресурси у місто, тобто практично займається саботажем, паралізує роботу Київської ради. Уряду доводиться постійно втручатися, знаходити ресурси і забезпечувати фінансування міських будівництв, в той час, коли Київ

сам може накопичити ресурси», – сказав Азаров.

Він висловив здивування, що опозиція бореться з «розбазарюванням земель».

«Якщо так воюють за так зване розбазарювання земель Києва, до речі за три роки жодних рішень не приймалося. Де ж вони були, чому не блокувалися попередні сесії. Адже основне розбазарювання скоїли саме тоді. Де вони були? Чому не блокували роботу сесії? А зараз, коли в Києві почалася конструктивна робота, практично йде параліч роботи Київської ради. Я прошу, поставте запитання киянам – вам потрібні такі політики, які заважають будувати метро на Троєщину, будувати мости, розв'язки, покращувати життя в місті. Потрібні такі політики чи ні? Я хотів би знати думку киян », – сказав Азаров.

Як повідомлялось, Києву бракує коштів на реконструкцію Поштової площі.

Нагадаємо, реконструкція Поштової площі в Києві розпочалась у липні 2012 року. Передбачалося, що вартість робіт становитиме 404 млн грн

КМДА розраховує завершити будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метро й лінії метро «Троєщина-Осокорки» до 2015 року.