НОВИНИ

Київ розраховує побудувати метро на Троєщину до 2015

Київська міська державна адміністрація розраховує завершити будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метро й лінії метро «Троєщина-Осокорки» до 2015 року

Київська міська державна адміністрація розраховує завершити будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метро й лінії метро «Троєщина-Осокорки» до 2015 року.

Про це Українським Новинам повідомив заступник голови Київміськадміністрації Руслан Крамаренко.

Він повідомив, що завершила свою роботу технічна група, завданням якої було визначення доцільності будівництва метро на Троєщину.

Група розглядала варіанти будівництва лінії метро й добудування лінії швидкісного трамвая до центру міста.

Зі слів Крамаренка, за підсумками роботи перевагу було віддано будівництву метро.

Він зазначив, що на будівництво метро необхідно близько 4 років.

«Вирішили будувати метро. Ще зараз проводяться розрахунки. Також за підсумками роботи групи було визначено, що на будівництво метро буде потрібно не 5 років, а 4 роки», - розповів Крамаренко.

Крамаренко додав, що в такі ж строки планується завершити й будівництво автомобільної частини Подільсько-Воскресенського моста.

Заступник голови міськадміністрації сказав, що зараз триває робота з японськими партнерами й розробляється необхідна документація, на що необхідно близько 3 місяців.

Будівництво метро планується розпочати в 2011 році.

Як повідомлялось Японія готова надати Києву кредит 3 млрд. доларів на будівництво метро на Троєщину.

Також раніше Київ розглядав можливість залучення китайських компаній для будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метро й лінії метро «Троєщина-Осокорки».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги