НОВИНИ

У КМДА готують план освоєння 296 млн грн, наданих з держбюджету на розвиток столиці

КМДА підготувала пропозиції про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку столиці на 2013 рік. Про це повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

Згідно з повідомленням, Києву з держбюджету виділено 100 млн грн на реконструкцію Поштової площі, 96 млн грн на будівництво метро на житловий масив Теремки і 11 млн грн на будівництво комплексу водопостачання житлового масиву Осокорки-Північні.

Крім того, за рахунок перерозподілу передбачаються кошти на виконання важливих термінових завдань – у рамках підготовки до святкування 1025-річчя Хрещення Русі виділено додаткові кошти на реконструкцію парку "Володимирська гірка" (8 млн грн), облаштування пішохідної зони від Пішохідного мосту до Поштової площі (10 млн грн), проектування реконструкції Паркової алеї з реконструкцією транспортного вузла на перетині Дніпровського спуску і Дніпровського проїзду (1 млн грн).

Як зазначається, ще 10 млн грн буде спрямовано на будівництво школи у 6-му мікрорайоні житлового масиву Осокорки, а 6,5 млн грн – на реконструкцію доріг в селах Підгірці і Полтава, прилеглих до полігону відходів № 5.

"Сьогодні більшість замовників вже почали роботи, і їх вартість вимагає деяких уточнень в межах виділених асигнувань з міського бюджету. Зокрема, в межах передбачених асигнувань виділено 38,7 млн гривень для погашення заборгованості минулих років, по деяких об'єктах скорегована вартість проектних робіт. Крім того, в березні було прийнято розпорядження про розподіл коштів природоохоронного фонду. Із загального переліку 23 об'єкти – це роботи капітального характеру, які передбачається спрямувати 40,4 млн гривень",  – пояснив Крамаренко.

Як відомо, реконструкція Поштової площі в Києві розпочалась у липні 2012 року. Передбачалося, що вартість робіт становитиме 404 млн грн

У березні стало відомо, що Києву бракує коштів на реконструкцію Поштової площі.

У вересні відкриття станції метро "Теремки" у Києві перенесли.

Нагадаємо, КМДА розраховує завершити будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метро й лінії метро «Троєщина-Осокорки» до 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.