Апеляційний суд Мілану відмовися видавати Україні конкурента Засухи на виборах

15 Липня 2013, 11:31

"Viva Italia! Апеляційний суд Мілану відмовив у моїй екстрадиції! Тільки що отримав рішення!" – повідомив він.

"Суд не побачив злочину в тих документах, що надала ГПУ", – зазначив він.

"Він визнав справи проти мене як політично вмотивовані, і в тих документах, що надала ГПУ, взагалі суд дійшов висновку, що взагалі немає ніякого злочину! Тобто він підтвердив, що все абсолютно сфальсифіковано", – зазначив Романюк.

 

Як повідомлялось, на початку лютого проти Віктора Романюка порушено кілька кримінальних справ. Зокрема, йому інкримінували замах на заволодіння майном в розмірі майже 40 мільйонів гривень скандального заводу з виробництва інсуліну "Індар". 

Суди щодо компанії тривають з 2008 року, однак Романюк як екс-заступник директора заводу став підозрюваним після виборів – з 30 січня 2013 року.

7 лютого Романюка оголосили в розшук,  22 березня його затримали в Італії, однак за тиждень суд прийняв рішення про його звільнення.

Романюк припускає, що до порушення проти нього кримінальної справи в Україні причетна Тетяна Засуха, яку окружком визнав переможцем на виборах. 

ЦВК визначила, що в окрузі неможливо встановити результати виборів та рекомендувала провести перевибори. Романюк вже заявив, що збирається взяти участь у перевиборах на окрузі.

Читайте також Віктор Романюк: Засуха персонально заплатила за порушення справи проти мене