НОВИНИ

Віктор Романюк: Мій бізнес в Україні повністю заблокований

Кандидат від опозиції по 94 мажоритарному округу на останніх виборах до ВР Віктор Романюк, який виїхав до Італії, розповів в інтерв’ю Тиждень.ua, що його бізнес в Україні повністю заблокований.

"Зараз все зупинилось, нічого не працює", - відповів Романюк на питання щодо стану його бізнесу в Україні.

 Він також ствердив, що зараз не володіє активами закордоном.

Останнє рішення  Обухівської  прокуратури, яка відмовилась поновлювати кримінальні справи по порушення на виборах у 94-му окрузі, опозиціонер назвав «черговою відпискою». «Я направив майже тридцять звернень, і за кожним з них прокуратура заявила, що не бачить порушень», - сказав він.

Також він висловив сподівання, що рішення Європейського суду з прав людини за його скаргою на дії 94-ї ОВК буде прийняте восени. «Суд витребував додаткові документи, і два-три тижні тому їх надали. Думаю, рішення суду по цьому питанню буде восени цього року»,  - сказав він.

Більше читайте в інтерв’ю Тиждень.ua з Віктором Романюком

Нагадаємо, ОВК в 94-му окрузі на виборах до ВР, базуючись на рішеннях судів, визнала голоси більше як 30 тисяч виборців недійсними  та назвала переможцем кандидата від ПР Тетяну Засуху.

ЦВК визнала, що в окрузі неможливо встановити результати виборів та рекомендував провести перевибори.

На початку лютого проти Романюка було порушено кілька кримінальних справ. Він виїхав до Італії, де в Мілані був заарештований та за тиждень звільнений.

Шевченківський суд Києва прийняв рішення про утримання Романюка під вартою.