НОВИНИ

Der Tagesspiegel: ЄС сумнівається, що Україна колись стане демократичною

Після вироку Тимошенко для ЄС перспектива, що Україна колись стане демократичною та правовою державою є досить сумнівною. Про це йдеться в статті німецького видання Der Tagesspiegel

Видання зазначає, що ЄС за великого впливу Польщі відчував необхідність заохочувати демократичні рухи в Україні та Білорусі. І якщо в Білорусі ЄС вже полишив сподівання на послаблення диктатури, то надія на пом’якшення політики в Україні до недавнього часу ще залишалась.

Проте, після вироку Тимошенко для ЄС перспектива, що Україна колись стане демократичною та правовою (в західноєвропейському розумінні) державою є досить сумнівною. Саме тому правильним з боку союзу було відмінити запрошення українського президента Януковича до Брюсселю. Таким чином, 27 держав ЄС виграли час, щоб подумати над тим, яку перспективу вони хочуть дати Україні.

«Після свавілля, пов’язаного з вироком Тимошенко, Брюссель втратив будь-які ілюзії. На даний момент, коли переговори щодо угоди про асоціацію вже майже завершено, ЄС залишається лише один крок, щоб скасувати її прийняття», - зазначає Der Tagesspiegel.

Разом з тим, на думку видання, тиск ЄС та світової спільноти на Україну через позбавлення права проводити Євро-2012 не має сенсу. «Бойкотувати гру в Києві…- означає заохочувати моральність політики там, де це не діє», - пише видання. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.