НОВИНИ

Росія відкрила кордони для овочів з Чехії та Греції

Росія з понеділка дозволила ввезення овочів з Чехії та і Греції на основі сертифікатів безпеки. Про це повідомив Росспоживнагляд.

«З 11 липня 2011 дозволяється ввезення на територію Російської Федерації та обіг на території Російської Федерації овочевої продукції виробництва Чехії і Греції на основі сертифікатів, що гарантують їх безпеку», - йдеться в повідомленні відомства.

Таким чином, в даний час дозволено ввезення овочевої продукції з шести країн ЄС: Іспанії, Нідерландів, Бельгії, Данії, Чехії та Греції. Також Росія наклала ембарго на імпорт овочів з Польщі.

Росія запровадила заборону на ввезення овочів з Європи після численних випадків зараження небезпечним штамом кишкової палички E. coli. Від інфекції померло понад 40 людей у Німеччині.

Як повідомлялося, в Україну тимчасово заборонено ввезення з країн Євросоюзу деяких продуктів рослинного походження без офіційного документу про проведені дослідження на бактерії групи кишкової палички. Серед заборонених продуктів – картопля, помідори, цибуля, капуста, морква, буряк, огірки, бобові та деякі інші.

6 липня ЄС повідомив, що вилучає з ринку і тимчасово забороняє імпорт певних видів насіння з Єгипту після того, як був виявлений зв'язок єгипетських насіння пажитника (бобова дрібнонасіннєва культура) з виникненням у травні цього року в Північній Німеччині епідемії кишкової інфекції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.