НОВИНИ

ГПУ просить відсторонити від роботи трьох суддів Окружного адмінсуду

Йдеться про суддів ОАСК Павла Вовка, Ігоря Погрібніченка та суддю Суворовського районного суду Одеси Івана Шепітка.

Генеральна прокуратура попросила Вищу раду правосуддя тимчасово відсторонити трьох суддів Окружного адмінсуду Києва, яких притягнули до кримінальної відповідальності. Про це повідомляє судова влада України.

 

У клопотанні заступника генпрокурора йдеться про суддів ОАСК Павла Вовка, Ігоря Погрібніченка та суддю Суворовського районного суду Одеси Івана Шепітка.

 

Зазначається, що клопотання ГПУ розглянуть 20 серпня о 10 ранку.

 

 

Як повідомлялося, голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку вручили підозру у втручанні в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів та інших можливих злочинах. Також ГПУ повідомила про підозру у винесенні завідомо неправосудного рішення двом суддям Окружного адмінсуду Києва - Євгену Аблову та Ігорю Погрібніченко.

 

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро України разом із Управлінням спеціальних розслідувань Генпрокуратури у п'ятницю, 26 липня, провели санкціоновані обшуки у приміщенні Окружного адміністративного суду м.Києва (ОАСК). 

 

29 липня підозри на суддів Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) надійшли на підпис до заступника генерального прокурора.

 

Водночас прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган заявила, що текст підозри суддям Окружного адміністративного суду  Києва через можливе втручання у діяльність Кваліфікаційної комісії суддів, не підкріплений фактажем. 

 

Однак згодом керівник Управління спецрозслідувань Сергій Горбатюк повідомив, що в  управлінні готові надати усі докази до проектів підозр керівництву і двом суддям Окружного адмінсуду Києва на нараді у керівництва Генпрокуратури. 

 

Крім того, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) опублікувало записи телефонних розмов фігурантів кримінальної справи стосовно голови і суддів Окружного адміністративного суду Києва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.