НОВИНИ

Ар’єв повідомив, що спостерігачі ПАРЄ прилетіли до України

Делегація асамблеї РЄ має провести ряд зустрічей, зокрема з Президентом України, представниками Міністерства закордонних справ, а також з головою Центральної виборчої комісії.

Делегація Парламентської асамблеї Ради Європи, яка має оцінити хід передвиборчої кампанії в Україні, 2 липня прилетіла до України.

 

Про це повідомив голова постійної делегації України в ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар’єв.

 

"Так, вони вже прилетіли. Очікується, що сьогодні Голова Верховної Ради підпише лист про відкликання запрошення на дострокові парламентські вибори в Україні для делегації ПАРЄ. Поки ж це запрошення в силі, і вони прилетіли, бо лише вчора було відповідне рішення Комітету у закордонних справах з відповідною рекомендацією Голові ВР. Але я думаю, що сьогодні він цей лист підпише", -  повідомив Ар’єв.

 

Зокрема, за попередньою інформацією, делегація ПАРЄ має провести ряд зустрічей, зокрема з Президентом України, представниками Міністерства закордонних справ, а також з головою Центральної виборчої комісії.

 

Так, за словами Ар’єва, поки що у спостерігачів Асамблеї немає підстав скасовувати відповідні зустрічі, оскільки поки не підписаний лист про відкликання запрошення для них Головою Верховної Ради.

 

До того ж українська делегація в ПАРЄ не зустрічатиметься з представниками Асамблеї.

 

"Я скасував цю зустріч, оскільки не бачу в ній сенсу після того, що сталося в ПАРЄ. Хоча там були й ті, хто не голосував за ці рішення, але тут уже питання не особистого, а професійного ставлення", - уточнив Ар’єв.

 

Як повідомлялось, делегація Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) здійснить передвиборний візит до України 2-3 липня 2019 року для оцінки виборчої кампанії та політичного клімату до проведення дострокових парламентських виборів 21 липня.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.