НОВИНИ

Брати Ротенберги залишилися без приватних літаків через санкції США - Forbes

Після введення санкцій банк в односторонньому порядку припинив прийом платежів від компанії Damstone Limited.

Російські олігархи Аркадій і Баріс Ротенберг залишилися без літаків Bombardier Global 5000 (M-BRRB) і Bombardier Global 300 (M-ARRH) після запровадження санкцій Сполученими Штатами Америки. Про це повідомляє Forbes з посиланням на джерела.

 

Зазначається, що літак Баріса Ротенберга Bombardier Global 5000 вартістю 25 млн дол був записаний на кіпрську компанію Damstone Limited, а Аркадія Ротенберга за 15 млн дол - на Olpon Investment Limited.

 

Водночас коли і за скільки були продані літаки, видання не повідомляє.

 

Своєю чергою, представник Баріса Ротенберга зауважив, що кредит на купівлю Bombardier було взято в банку Credit Suisse. 

 

"Після введення санкцій банк в односторонньому порядку припинив прийом платежів від компанії Damstone Limited і згодом без повідомлення позичальника продав вказане повітряне судно. Ціна продажу була визначена банком самостійно і не повідомлялася позичальнику", - наголосив він.

 

Як повідомлялося, 6 квітня 2018 року Управління з контролю за іноземними активами Держказначейства США (OFAC, Office of Foreign Assets Control) оприлюднило санкційний список проти 24 російських бізнесменів і чиновників зі "кремлівського списку", фінансових установ, державних і приватних компаній, яких пов'язують з Кремлем.

 

Також глава Міністерства фінансів США Стівен Мнучін заявив, що США  ввели нові санкції проти російських чиновників, олігархів та компаній через агресивну діяльність Російської Федерації у світі. Таку заяву зробив глава Міністерства фінансів США Стівен Мнучін. Він також сказав, що російський уряд відповідальний за непропорційне збагачення олігархів та владних еліт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.