НОВИНИ

The Economist: Світові ціни на сталь у 2019-му впадуть на 17%

Підвищення вартості стане одним із найпомітніших наслідків політики Дональда Трампа.

2019 року одним із найпомітніших наслідків політики президента США Дональда Трампа стане підвищення ціни, яку американська промисловість платить за основні метали, у той час як запаси зменшуються. Про це пише The Economist у спільному з "Українським тижнем" проекті "Світ у 2019".

 

«Ціни на тверду сировину були нестійкими (2018 року, – Ред.). Причиною є Дональд Трамп із його митом на алюміній (10%) і сталь (25%), а також кроки у відповідь від Канади, Мексики, ЄС та Китаю. У 2019-му ЄС триматиме удар, а Канада й Мексика трохи пом’якшать тактику. Одним із найпомітніших наслідків політики Трампа стане підвищення ціни, яку американська промисловість платить за основні метали, у той час як запаси зменшуються», – йдеться в матеріалі.

 

За прогнозом видання, в інших країнах вони дешевшатимуть, оскільки постачальники шукатимуть нові ринки збуту, відвернувшись від США, у той час як сталь із Китаю, де потреба в металі пішла на спад, заполонить ринок.

 

«Загалом ціни на алюміній і сталь впадуть відповідно на 3% і 17%. Вартість основних металів навряд чи зросте, оскільки попит зменшиться», - вважає The Economist. 

 

  • Журнал «Український тиждень» дев'ятий рік поспіль разом із британським The Economist видає українською мовою спецпроект «Світ у...», який пропонує аналітику та прогнози на наступний рік у геополітиці, економіці, фінансах, бізнесі, науці та культурі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.