НОВИНИ

Макрон уперше прокоментував масові протести проти підвищення цін на пальне

Президент Франції заявив, що це "нормально", коли люди висловлюють розчарування.

Президент Франції Еммануель Макрон наполягає на підвищенні податків на пальне, що спричинило всенародні протести в країні, проте закликає до діалогу. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на  Associated Press.

 

Макрон заявив, що це "нормально", коли люди висловлюють розчарування та зазначив, що намагається "змінити звички", відучуючи французів від викопного палива, а цей процес "ніколи не буває простим".

 

Президент Франції також. нагадав, що домогосподарствам з низьким доходом будуть видаватися субсидії на покупку більш чистих автомобілів або на перехід до більш дружніх до довкілля методів обігріву будинку.

 

Нагадаємо, 18 листопада у Франції у масових акціях протесту проти підвищення цін на дизельне паливо і бензин на вихідних взяли участь майже 300 тисяч осіб, які паралізували трафік навколо більш ніж 2 тисяч стратегічних об'єктів. 

 

19 листопада у Міністерстві внутрішніх справ Франції заявили, що близько 300 протестувальників затримані, 157 з яких взяті під варту, внаслідок масових протестів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.