НОВИНИ

У КМДА повідомили, коли ввімкнуть гарячу воду в столиці

Гаряче водопостачання у Києві було відсутнім через проблеми з газопостачанням.

У Київській міській державній адміністрації обіцяють киянам ввімкнути гаряче водопостачання разом з відновленням опалення. Про це заявив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко, повідомляє прес-служба КМДА.

 

"Разом із теплом киянам буде відновлено надання послуги гарячого водопостачання, адже зараз розділяти ці послуги технологічно вже немає сенсу", – повідомили у департаменті.

 

Науменко розповів, що гарячу воду люди в столиці не отримували через проблеми з газопостачанням.

 

«Основною проблемою у процесі підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період була і на сьогодні лишається ще не до кінця вирішеною проблема із газопостачанням, у зв’язку із чим більшість киян, на жаль, досить тривалий час не отримують послуги гарячого водопостачання, також відсутність газопостачання значно ускладнило процес підготовки теплоенергетичного комплексу до зими», – зауважив Дмитро Науменко.

 

"Попри значні труднощі всі необхідні регламентні роботи з підготовки теплоенергетичного господарства столиці до зими виконані, і технічно Київ готовий розпочати опалювальний сезон.", - запевнив директор департаменту.

 

На сьогодні тариф на один кубометр гарячої води становить 80,59 гривні.

 

Як повідомлялося, Нафтогаз і Київтеплоенерго підписали мирову  угоду щодо передачі боргів ПАТ "Київенерго" до КП "Київтеплоенерго".

 

Нагадаємо, з 1 серпня Київтеплоенерго отримав в управління генеруючі об'єкти (ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, завод "Енергія"). 22 травня влада Києва повідомили, що Нафтогаз відмовляється укладати договір на постачання газу з Київтеплоенерго через борги попереднього оператора Київенерго. Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ "Київенерго" станом на 1 січня 2018 року становила 4,7 млрд грн.