НОВИНИ

Суд у справі про держзраду Януковича перенесли через відсутність свідків захисту

Інформації про поважність причин неявки обвинуваченого і свідків захист суду не надав.

У четвер, 21 червня, в Оболонському районному суді Києва мало відбутися судове засідання  у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича, але свідки з боку захисту на ньому не з'явилися. Про це повідомляє "Українська правда"

 

Зазначається, що на сьогоднішньому засіданні мали допитувати свідків захисту.

 

"Враховуючи, що на даний час ви вчергове не забезпечили свідків захисту, перерва на завтра на 10 годину", - повідомив головуючий суддя Владислав Дев'ятко.

 

"Інформації про поважність причин неявки обвинуваченого і свідків захист суду не надав", - додав суддя.

 

Видання з посиланням на слова захисника Януковича Віталія Сердюка повідомляє, що екс-прем'єр Микола Азаров підтвердив своє бажання свідчити. 

 

Повідомляється, що захист вкотре наполягав на допиті як свідків мера Києва Віталія Кличка, голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока, лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша та колишнього голови севастопольської адміністрації Володимира Яцуби, а також на необхідності дослідити нові докази. На що суддя відповів, що суд не планує збільшувати кількість свідків захисту.

 

"Суд на даний час потреби у допиту додаткових свідків не вбачає. До 30 липня ми допитуємо свідків, 30 липня проводимо судові дебати", - сказав Дев'ятко.

 

Нагадаємо, 5 червня, в Оболонському районному суді Києва мало відбутися судове засідання  у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича, але свідки з боку захисту на ньому не з'явилися

 

Нагадаємо, 19 квітня Оболонський районний суд Києва у справі щодо держзради екс-президента Віктора Януковича перейшов до стадії судових дебатів, однак адвокати Януковича самовільно покинули зал судового засідання.

 

Генеральна прокуратура звинувачує екс-президента Віктора Януковича в державній зраді. У справі фігурує лист Януковича від 1 березня 2014 року до президента РФ Владіміра Путіна із проханням увести війська в Україну. У ГПУ вважають, що цей лист узаконив надання Путіну дозволу на використання російських військ в Україні, що сприяло анексії Криму та окупації частини Донбасу.