НОВИНИ

Протести в Єревані. Активісти розблокували всі дороги

Протестувальники відкрили дороги о 16:00 (за київським часом).

У вірменській столиці Єревані в середу, 2 травня, мітингувальники розблокували всі вулиці та дороги, які перекрили зранку. Про це повідомляє місцеве видання "Новини Вірменії".

 

Так, протестувальники відкрили дороги о 16:00 (за київським часом).

 

"Вони зараз рухаються до Площі Республіки. Дороги і вулиці були відкриті після призову лідера опозиції, депутата Нікола Пашиняна. Він також закликав усіх зібратися о 19:00 на Площі Республіки, де має відбутися черговий мітинг", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 2 травня у Єревані (Вірменія) активісти заблокували вхід до низки станцій метро, а також рух поїздів. Зазначається, що наразі закриті входи до станцій метро "Дружба", "Марашл Баграмян" і "Площа Республіки". Зокрема, на станції "Дружба" мітингувальники заблокували не тільки вхід до станції, але й поїзд, який під'їхав до платформи.  Крім того, згідно з повідомленням, парламент Вірменії не зміг зібрати кворум для проведення чергового засідання. 

 

Також у столиці Вірменії активісти заблокували основні дороги та під'їзд до аеропорту "Звартноц".  Як зазначається, крім траси в аеропорт, перекритий центр міста, дороги, що зв'язують центр з околицями. Згодом працівники головного міжнародного аеропорту "Звартноц" також приєдналися до акцій протесту опозиційного руху країни. 

 

Крім того, у вірменському місті Ґюмрі мітингувальники перекрили залізничні колії, тому не їздить потяг Ґюмрі-Єреван. Водночас активісти перекрили міждержавну трасу, що зв'язує Вірменію з Грузією, а також всі вулиці в Ґюмрі.

 

Як повідомлялося, 1 травня Національні збори Вірменії не підтримали кандидатуру лідера опозиції Нікола Пашиняна на посаду прем'єр-міністра країни. Після цього Пашинян закликав з 2 травня почати тотальні протестні акції по всій республіці і оголосив про тотальну транспортну блокаду Вірменії. Національні збори Вірменії розглянуть питання обрання прем'єр-міністра країни 8 травня. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.