НОВИНИ

Філіпп де Лара: Дух просвітництва захворів

Філософ зазначив, що надмірна кількість інформації спричинила кризу освіти.

Французький філософ Філіпп де Лара під час зустрічі у книгарні "Є" у понеділок, 23 квітня, заявив, що властивий модерній добі  дух просвітництва переживає гостру кризу.

 

Зокрема, де Лара наголосив на тому, що зараз у світі існує забагато інформації, а це, у свою чергу, спричинило кризу освіту.

 

"Зараз існує криза освіти. Забагато інформації, Одне повідомлення збиває інше", - сказав де Лара.

 

Він також зазначив, що у добу інтернету та фейкових новин треба вигадувати нову гуманістичну освіту, запроваджувати нову систему.

 

Як повідомлялось раніше, Філіпп де Лара заявив, що сучасний популізм не оперує поняттям ворога  з великої літери, на відміну від тоталітаризму. 

 

Так, філософ, відзначив, що сучасний популізм не має поняття єдиного ворога, єдиної проблеми, на відміну тоталітаризму, який завжди оперував поняттям смертельного ворога.

 

Нагадаємо, у книгарні "Є" відбувається зустріч з французьким філософом Філіппом де Лара на тему: «Зростання популізму в Європі і криза легітимності ліберальної демократії: виклик для України».

 

Філіпп де Лара – філософ, професор Університету Париж ІІ (Університету Пантеон-Ассас) (філософія та політичні науки), керівник програми «Сучасність і тоталітаризм». 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.