НОВИНИ

У Казахстані відомого громадського діяча засудили до трьох років колонії через критику Путіна у Facebook

Досов просив суд не позбавляти його волі, так як на утриманні у нього шість дітей, четверо з яких – неповнолітні.

В Актобе засудили підприємця і громадського діяча Саната Досова за критику щодо президента РФ Владіміра Путіна. Про це повідомляють казахстанські ЗМІ.

За матеріалами справи, 46 річний Санат Досов на своїй особистій сторінці в соціальній мережі Facebook "розпалював соціальну ворожнечу". Досов неодноразово публікував критичні висловлювання про особу і політичний курс президента Російської Федерації Владіміра Путіна. Співробітники департаменту КНБ угледіли в його висловлюваннях небезпечні для суспільства відомості і порушили кримінальну справу за статтею 174 частина 1 КК РК.

Вироком суду Санат Досов визнаний винним і йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі на 3 роки, з відбуванням покарання в колонії загального режиму.

Адвокат засудженого не згідний з вироком і заявляє про намір оскаржити його. Вн стверджує, що в діяннях підсудного немає криміналу.

Сам Досов визнав провину і розкаявся. Він просив суд не позбавляти його волі, так як на утриманні у нього шість дітей, четверо з яких – неповнолітні.

Досов відомий тим, що в 2003 році став кращим підприємцем року. Крім того, він був головою громадського об'єднання «Іхтіяр», яке працювало з мусульманами.

Нагадаємо, раніше у Казахстані засудили чоловіка за заклики приєднатися до Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.