НОВИНИ

Міносвіти затвердило зміни до шкільної програми

Це одна зі складових Концепції нової школи, анонсованої міністерством

Колегія Міністерства освіти і науки України затвердила зміни до програми для початкової школи. Про це повідомив член Колегії МОН Сергій Горбачов.

"Сьогодні Колегія Міністерства освіти та науки затвердила зміни до програми початкової школи (1-4 класи), які наберуть чинності вже з 1 вересня цього року. Ці зміни були запропоновані у відкритому обговоренні, організованому на інтернет-платформі EdEra... Таке обговорення - перше в Україні", - зазначив він.

За словами Горбачова, зміни полягають у тому, щоб прибрати з програм явні неузгодженості, перевантаження дітей й давно застарілі теми.

"Оновлення торкнеться практично всіх предметів початкової школи. Але більше всього пропозицій стосувалося української мови, математики та літературного читання", - підкреслив член Колегії МОН.

Крім того, з програми літературного читання будуть виключені нецікаві для дітей та ідеологічні радянські тексти. Також будуть додані твори сучасних письменників, які визначені за рекомендаціями дитячих бібліотек.

Зазначається, що зміни в програму - це одна зі складових Концепції нової школи, анонсованої МОН.

Нагадаємо, 17 травня Міністерство освіти та науки скасувало гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах», який раніше надали посібнику «Історія. Довідник, тестові завдання» автора Олександра Гісема.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.