НОВИНИ

Чернівці вирішили розірвати побратимські відносини з двома російськими містами

Ініціатором такого рішення стала фракція «ВО «Свобода», а підтримали його 30 депутатів.

Чернівецька міська рада розірвала співпрацю з російськими містами Подольськом та Брянськом. Відповідне рішення було ухвалене депутатами Чернівецької міськради на черговій сесії. Ініціатором такого рішення стала фракція «ВО «Свобода», а підтримали його 30 депутатів.

«Ми стали авторами цього рішення, оскільки вважаємо таке співробітництво зовсім недоречним та подекуди й ганебним. Росія на даний час є агресором і перше, що необхідно зробити – це розірвати будь-які угоди, які стосуються українсько-російської співпраці. Отже, у Чернівцях вже зроблено перший крок на рівні міськради. Таким чином, українські міста показують, що відмовляються мати щось спільне з Росією»», – наголосили в прес-службі ВО «Свобода».

Повідомляється, що договір про побратимство між містом Подольськ і Чернівцями був підписаний 18 вересня 2001 року. Договір про побратимство між Брянськом і Чернівцями був підписаний у 2012 році.

Нагадаємо, у січні в Хмельницькому міська влада вирішила розірвати партнерські відносини з двома російськими містами – Іваново і Твер'ю.

Крім того, в Івано-Франківську вирішили розірвати партнерські угоди з російськими містами Сєрпухов та Сургут.

Також у лютому Київська міська рада ухвалила рішення про розірвання угод про "побратимські відносини" Києва і міст Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.