НОВИНИ

Нардеп назвав імена суддів, які виправдали Мельника, і просить їх відсторонити

За його словами, варто перевірити також діяльність прокуратури, яка виступала обвинувачем у справі.

Нардеп Антон Геращенко підготує звернення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вищої Ради Юстиції, голови Верховного Суду та генерального прокурора з вимогою відсторонити від роботи суддів, які оголосили виправдувальний вирок екс-реактору Податкової академії Петру Мельнику. Про це він повідомив на сторінці у мережі Facebook.

«Прізвища суддів які пішли на виправдання махрового корупціонера Мельника – Апінка С.В., Мікуліна А.В., Кухленко Д.С.» – написав Геращенко.

Також він пропонує розпочати розслідквання діяльності цих суддів та відсторонити їх.

«Готую звернення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вищої Ради Юстиції, голови Верховного Суду та генерального прокурора з вимогою відсторонити цих суддів від роботи і звернутися до Верховної Ради з вимогою звільнити їх зі займаних посад, якщо підтвердиться інформація про те, що винесене рішення про виправдання Мельника, є явно неправосудним», – додав він.

Водночас, на думку Геращенка до вироку може бути причетним і обвинувачення в особі прокуратури Київської області.

«Не виключаю, що помічниками суддів у винесенні виправдувального вироку по Мельнику могли бути і окремі нечистоплотні працівники прокуратури Київської області, один із заступників якої підозрюється у вимаганні в особливо великих розмірах», – додав Геращенко.

Все потуги Президента, Премьера, народных депутатов в борьбе с коррупцией множатся на ноль продажными судьями!Только ч...

Posted by Anton Gerashchenko on 9 липня 2015 р.

Як повідомлялося, 8 липня суд виправдав скандального екс-ректора Податкової академії Мельника, якого підозрювали у хабарництві.

Як відомо, Мельника затримали 27 липня 2013 року під час отримання хабара сумою 120 тис. грн та обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, з-під якого він утік.

1 квітня 2014 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив, що Мельника знову затримали. Суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту з вимогою 22,8 млн гривень застави, але потім скоротив розмір до 609 тисяч гривень.

12 травня 2014 року Мельник вніс заставу та вийшов із СІЗО.

Нагадаємо, що паралельно Мельник судиться за поновлення його на посаді ректора, аргументуючи це тим, що написав заяву про звільнення під тиском. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.