НОВИНИ

У Донецьку ректор медуніверситету відмовився підпорядковуватися терористам

У вишу вилучили гербову печатку, статутні документи, дали вказівку до 30 жовтня відкрити нові бухгалтерські рахунки і терміново переоформити всі юридичні документи.

Ректор Донецького національного медичного університету імені Горького Юрій Думанський заявив, що не буде підпорядковуватися терористичній організації "ДНР". Відповідна заява розміщена на офіційному сайті вишу.

Думанський звернувся до колег і студентів, заявивши, що не може погодитися, що "наш університет буде підпорядкований уряду ДНР, отримуватиме там зарплату, вручатиме невизнані дипломи".

"До речі, хочу зауважити, що така робота відповідними органами ДНР вже активно ведеться. У нас вилучили гербову печатку, статутні документи, дали вказівку до 30 жовтня відкрити нові бухгалтерські рахунки і терміново переоформити всі юридичні документи", - сказав ректор.

Він наголосив, що його "хвилює майбутнє наших студентів і доля наших працівників одного з кращих університетів України". 

"Я ніколи не піду на компроміс зі своєю совістю. Я є і завжди буду громадянином України. У цій ситуації кожен з присутніх у цій залі сам вирішує свою долю. З ким він сьогодні і ким він себе бачить у майбутньому", - підсумував Думанський.

Нагадаємо, 13 жовтня Луганський державний медичний університет прийняв рішення переїхати з Луганська в місто Рубіжне Луганської області.

Раніше з Луганська переїхали Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля та Луганський національний університет імені Тараса Шевченка у Сєвєродонецьк та Старобільськ Луганської області відповідно. 

Крім того, Донецький національний університет перемістився у Вінницю. Згодом стало відомо, що Донецький юридичний інститут МВС України через військові дії на Донбасі рішенням керівництва МВС передислоковано у Кривий Ріг, а Луганський університет внутрішніх справ ім. Дідоренка – у Суми. 

 

                                                                                                                 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.