НОВИНИ

Данський експерт: Україна має сильний громадський сектор, але він не представлений у політиці

Україна має сильне громадянське суспільство на пострадянських теренах, але йому бракує політичного впливу. Про це в розмові з "Українським Тижнем" заявив данський журналіст, фахівець із реформування громадського сектору і медіа Майкл Андерсен.

«Україна має дуже сильний і креативний громадський сектор, багато хороших ідей, утім, він не представлений на політичному рівні. Громадянське суспільство за визначенням є видом діяльності, що не керована й не фінансована урядом, але впливає на життя соціуму та політику», - переконаний експерт.

«Коли востаннє до революції 2013–2014 років будь-який міністр чи політик приходив із громадянського суспільства? Цього майже ніколи не буває в Україні. Тоді як в інших країнах – Грузії, Киргизстані, навіть у Росії – можна бачити, що люди із громадянського суспільства опиняються в парламенті. Вони не обов’язково стають лідерами, але мають політичний вплив, до них дослухаються. Натомість у вашій країні активісти, які роблять чимало цікавих речей, цього позбавлені», - наголосив Андерсен.

Детальніше про проблеми україн­­ського громадянського суспільства, зокрема те, як воно може вплинути на ситуацію в державі, читайте у черговому номері Українського тижня.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.