НОВИНИ

У Кремлі заявили про готовність до переговорів із Києвом на рівні заступників міністрів

Міністерство закордонних справ Росії підтримало проведення 14 березня в Мінську зустрічі на рівні заступників міністрів закордонних справ держав-учасниць СНД для обговорення ситуації в Україні. Про це повідомляється у заяві, яка розміщена на сайті МЗС РФ.

Згідно з заявою, більшість учасників СНД не погодилися на проведення позачергового засідання Ради міністрів закордонних справ, тому Росія наполягла і підтримала рішення про зустріч заступників голів відомств.

"У МЗС Росії з жалем сприйняли появу в ЗМІ коментарів представників МЗС України та передану до виконкому СНД ноту, в яких йдеться про нібито "відмову держав-учасниць СНД обговорювати ситуацію в Україні", - наголошується в повідомленні.

"МЗС Росії нотою від 11 березня інформував виконавчий комітет СНД про свою згоду на цю зустріч 14 березня в Мінську. Хочемо підтвердити, що ми були і залишаємося готові до її проведення. Справа за українською стороною, яка в ноті свого МЗС заявила, що така зустріч для неї є неприйнятною", - підсумували в МЗС РФ.

Нагадаємо, що виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов раніше заявив, що всі спроби Києва зв'язатися з російською владою в останні дні були марними.

"Вони не йдуть на контакт ні на рівні МЗС, ні на вищому урядовому рівні", - сказав Турчинов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.