Відповідний проект постанови був одноголосно підтриманий всіма 14 присутніми на засіданні членами комісії.
Перед тим, як зачитати список, заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна повідомила, що до ЦВК надійшла автобіографія Тимошенко, в якій вона наголошує, що справа проти неї була сфабрикована, а рішення Печерського суду політично вмотивованим.
"Печерський суд 11 жовтня 2011 року виніс мені політично вмотивований вирок. Апеляційний суд проігнорував факти фабрикації справи проти мене", – написала Тимошенко.
Таку ж автобіографію подав Юрій Луценко. У ній він вказав, що "засуджений злочинною владою з політичних мотивів".
Водночас, як наголосила Усенко-Чорна, ЦВК не вповноважена визначати, чи є рішення суду замовним, чи ні, і не має підстав зареєструвати Тимошенко і Луценка кандидатами в депутати.
"На сьогодні у ЦВК відсутні правові підстави для реєстрації Юлії Тимошенко та Юрія Луценка", – наголосила вона.
Водночас член ЦВК Ігор Жиденко нагадав, що конституція передбачає верховенство права в Україні, і в "жодної адекватної людини не виникає сумніву, що ці судові рішення були замовні, щоб запобігти участи Тимошенко і Луценка у виборах".
Після цього ЦВК затвердила список. При цьому нумерація кандидатів у депутати в списку не змінилася порівняно з нумерацією, затвердженою з'їздом партії.
Таким чином, у списку під номером 2 значиться лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк, 3 – лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, 4 – перший заступник голови "Батьківщини" Олександр Турчинов, 6 – лідер партії "За Україну!" В'ячеслав Кириленко, 7 – один з лідерів "Батьківщини" Григорій Немиря, 8 – лідер партії "Реформи і порядок" Сергій Соболєв, 9 – лідер партії "Народний Рух України" Борис Тарасюк, 10 – один з лідерів "Батьківщини" Микола Томенко, 11 – генеральний директор телерадіокомпанії "Телерадіосвіт" (ТВі, Київ) Микола Княжицький, 12 – депутат Ради від НУНС, голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.
Нагадаємо, вибори Ради відбудуться 28 жовтня за змішаною пропорційно-мажоритарною системою: 225 депутатів обираються за списками партій (для проходження в Раду необхідно здолати бар'єр 5%), ще 225 – за мажоритарними округами.