НОВИНИ

Кандидати від об’єднаної опозиції присяглися звільнити народ від режиму Януковича (Документ)

Усі кандидати в народні депутати Верховної Ради, котрі балотуються від об’єднаної опозиції «Батьківщина», 5 серпня присягнули на вірність українському народу і пообіцяли звільнити його «від кримінального окупаційного режиму президента Віктора Януковича». Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

«Кандидати в народні депутати від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» зібрались тут, щоб подивитись один в одному в вічі і проголосити присягу перед українським народом, взяти на себе зобов’язання та зупинити політичні репресії: звільнити наших побратимів політв’язнів, та вивести нашу країну на шлях, який гідний нашої рідної Батьківщини, вести її до перемоги», - заявив перед присутніми керівник Центрального виборчого штабу об’єднаної опозиції «Батьківщина» Олександр Турчинов.

У свою чергу голова Ради Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк зазначив, що «присяга – це не просто акт підписання документу, а відповідальність опозиції перед усіма українцями».

«Першою повинна була підписати цю присягу Юлі Тимошенко, вона скріпила її кров’ю - рік перебуваючи за ґратами, рік ув’язнена режимом Віктора Януковича, вона довела, що вона присягла українському народу і вона виконує цю присягу», - звернувся до кандидатів у депутати Яценюк.

До присутніх також звернулися також Борис Тарасюк, Анатолій Гриценко, Сергій Соболєв, Микола Томенко, Григорій Немиря, Ірина Луценко та Микола Княжицький.

І ті, хто увійшов у список, і ті, хто балотуватиметься на мажоритарних округах, зобов’язалися докласти всіх зусиль задля звільнення України від кримінального окупаційного режиму президента Віктора Януковича, звільнити політичних в’язнів Юлію Тимошенко та Юлія Луценка та захищати права та свободи кожного громадянина України.

Кандидати від об’єднаної опозиції також присяглись неухильно виконувати у майбутньому рішення фракції та дотримуватись фракційної дисципліни, а також взяли на себе публічне зобов’язання скласти із себе повноваження народних депутатів, якщо їхня політична позиція піде врозріз із позицією об’єднаної опозиції.

Кожен із кандидатів урочисто пообіцяв у разі його обрання народним депутатом вступити до фракції «Батьківщина» у Верховній Раді VII скликання та ні юридично, ні фактично не виходити з неї протягом дії мандату, наданого йому виборцем.

Свою присягу кандидати від опозиції скріпили особистими підписами.

Як повідомлялось, 4 серпня письменники брати Віталій і Дмитро Капранови очолили список партії «Українська платформа «Собор» на виборах до парламенту та скріпили свої підписи під присягою власною кров’ю, аргументувавши тим, що ніщо краще не засвідчить щирість їхніх намірів.

Нагадаємо, раніше член Ради об'єднаної опозиції Анатолій Гриценко пообіцяв, що всі кандидати в народні депутати від опозиції підпишуть присягу, якою зобов'язуються виконувати спільний план дій, діяти консолідовано в парламенті

30 липня об’єднана опозиція оприлюднила список своїх кандидатів у депутати у багатомандатному виборчому окрузі.

Читайте також Об’єднані опозицією: до прохідної частини «Батьківщини» потрапили потенційні «тушки» і нове покоління «любих друзів»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.