НОВИНИ

У річницю ув’язнення опозиціонери передали Тимошенко 365 білих троянд

До харківської лікарні «Укрзалізниці», де утримується Юлія Тимошенко, приїхали представники Об’єднаної опозиції, аби висловити їй свою підтримку. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Зокрема у Харків приїхали Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Сергій Власенко, Ірина Луценко, Борис Тарасюк, а також керівництво харківського регіонального штабу Об’єднаної опозиції Віталій Немілостівий та Ірина Єфремова.

Арсеній Яценюк тримав величезну корзину з білими трояндами. За його словами, там 365 квітів - за кількістю днів, за якими лідер опозиції незаконно перебуває в ув’язненні.

«Сподіваємось, що це останній раз коли ми вручаємо квіти Юлії Тимошенко з сумного приводу. Наступного разу буде лише на визначні дати та свята», - висловив надію Арсеній Яценюк.

Представники об’єднаної опозиції пішли до лікарні, аби вручити квіти Юлії Тимошенко, але, за словами Яценюка, вони не сподіваються на особисту зустріч, оскільки дозволу на побачення з лідером опозиції у них нема.

Охорона харківської лікарні не пустила їх до Юлії Тимошенко. Квіти, які представники опозиції привезли для неї, були вимушені залишити біля конвою.

«Ми звертаємося публічно до керівництва Пенітенціарної служби і головного лікаря з прохання передати квіти Юлії Володимирівні», - сказав Яценюк

Як повідомлялось, під стінами лікарні зібралися прихильники Юлії Тимошенко з прапорами, фотографіями, а також з величезним серцем, яке власноруч зроблено з білих та червоних повітряних кульок.

Нагадаємо, 5 серпня після церемонії підписання присяги кандидатів у депутати,  лідери партій, що увійшли до об’єднаної опозиції, вилетіли у Харків, щоб взяти участь у мітингу на підтримку Юлії Тимошенко в день річниці її незаконного ув’язнення.

Раніше всі кандидати в народні депутати Верховної Ради, котрі балотуються від об’єднаної опозиції «Батьківщина», присягнули на вірність українському народу і пообіцяли звільнити його «від кримінального окупаційного режиму президента Віктора Януковича».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.