Під час засідання у сесійній залі перебувало 53 депутата, однак кілька з них залишили засідання, серед яких і депутати від "Русского єдінства" Сергій Шувайников і Яніна Павленко.
Під час розгляду питання про відставку Могильова і призначення Аксьонова розгорівся скандал і умовна група депутата Олександра Мельника – а це більше 10 осіб – не брала участі в голосуванні.
Однак серед "проголосувавших" раптом виявилися і їхні прізвища, та прізвища депутатів , які взагалі не прийшли на засідання. Зокрема, це віце-прем'єр автономії Ольга Удовіна, глава Білогірської РДА Олег Русенький. А відомий бізнесмен Микола Сумуліді, в той же день заявив, що у парламент Криму не ходить, вже три місяці.
Але керівник управління інформаційно-аналітичної роботи ВР АРК О.Сульнікова, яка диктувала журналістам по телефону результати сесії, повідомила, що за референдум проголосували 61 з 64 депутатів, в за відставку Могильова – 51 з 64.
"Реально голосувало 40-41 депутат. Але у Константинова (спікера – Ред.) на руках були 64 картки-дублікати. Ось вони ними і голосували, хоча 12 карток було на руках у іншого депутата" , – розповів виданню депутат ВР Криму.
Читайте також Юрист: ВР Криму не має повноважень оголошувати референдум щодо статусу автономії
Як повідомлялось, сьогодні голова ради міністрів автономної республіки Сергій Аксьонов вирішив пришвидшити референдум у Криму і призначив його на 30 березня.
Раніше президія Верховної Ради АРК поширила заяву, в якій пропонує провести загальнокримський референдум з питання удосконалення статусу автономії та розширення її повноважень.
Згодом голова кримського парламенту Володимир Константинов заявив, щона позачерговому засіданні розглянуть два питання: про проведення всекримського референдуму 25 травня про розширення повноважень АРК та про економічну ситуацію у Криму та звіт уряду.
У ЦВК пояснили, що наразі не існує юридичної бази для проведення референдуму в Криму.
Читайте також Екс-радник Путіна: Кремль здійснює окупацію Криму для забезпечення "правильного" результату референдуму