24 вересня у Нью-Йорку відбулася зустріч Віктора Януковича з керівниками Європейської Ради та Європейської Комісії – Германом ван Ромпеєм Жозе Мануелем Баррозу. Під час зустрічі європейські керівники закликали Януковича вжити рішучих дій та досягти відчутного прогресу щодо базових індикаторів, визначених у грудні 2012 року, у тому числі щодо питання про вибіркове правосуддя.
Під час виступу на дебатах Генеральної Асамблеї ООН Віктор Янукович заявив, що визначальним вектором розвитку України є євроінтеграція, та висловив упевненість, що угода про асоціацію з ЄС буле підписана у листопаді. "Україна робить свій внесок у проект Великої Європи, що об’єднає інтереси та цілі розвитку країн Заходу та Сходу нашого континенту", – заявив президент.
Янукович також вказав, що Україна сподівається на обрання непостійним членом у Раді Безпеки ООН в період 2016-2017 років.
Він повідомив, що Україна ініціюватиме проведення в ході поточної сесії Генасамблеї конференції щодо нерозповсюдження ядерної зброї.
Також президент відзначив успіхи цьогорічного головування України в Організації з безпеки та співробітництва в Європі, зокрема щодо врегулювання тривалих конфліктів та поновлення контролю над звичайними озброєннями на просторі ОБСЄ, боротьби проти торгівлі людьми. «Підкреслю, що в цих сферах досягнуто хоча й обмеженого, проте практично значущого прогресу», – сказав Янукович.
Також він сказав, що Київ надає великого значення питанню боротьби проти морського піратства розробки сучасних механізмів боротьби з кіберзлочинністю.
Янукович також наголосив, що вирішенню конфлікту в Сирії сприятиме політико-дипломатичне врегулювання. «Ми вітаємо розроблений Росією та США план щодо передачі під контроль міжнародної спільноти арсеналів сирійської хімічної зброї та їх подальшого знищення. …На часі активізація формування максимально широкої платформи, яка дозволить шляхом переговорів у багатосторонньому форматі знайти політичне рішення для відновлення миру і стабільності в Сирії», – сказав він.
У той же час президент США Барак Обама заявив, що конфлікт в Сирію потрібно врегулювати мирним шляхом. Президент США закликав Раду безпеки ООН ухвалити "сильну резолюцію" щодо Сирії, яка змусить режим Башара Асада відмовитися від хімічної зброї і знищити її арсенали.
Обама зазначив, що в тексті резолюції повинно бути вказано про серйозні наслідки для правлячого режиму Сирії на випадок, якщо Дамаск не виконає зобов'язання щодо знищення хімзброї.
МЗС повідомив, що серед затриманих прикордонниками ФСБ Росії активістів Greenpeace у Печорському морі є громадянин України. Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу за статтею «піратство» у зв’язку зі спробою проникнення екологів Greenpeace на нафтову платформу.
Президент Віктор Янукович призначив головою Державної пробірної служби В'ячеслава Пустовойтенка, яки є сином екс-прем'єра Валерія Пустовойтенка.
Конституційний Суд визначив як конституційні положення законопроекту № 2522-а, яким пропонується скасувати 5-річний термін першого призначення суддів судів загальної юрисдикції та дозволити їх призначати безстроково.
Стало відомо, що у ВР зареєстрували законопроект, який посилює норми чинного закону "Про доступ до публічної інформації". Ініціаторами виступили чотири народні депутати: троє депутатів від Партії регіонів – Іштван Гайдош, Олег Парасків та Олійник Володимир, та один від фракцій "Батьківщина" Валентин Королюк. Згодом опозиціонер відкликав свій підпис, а в «Батьківщині» заявили, що його підпис отримали «нечесним шляхом, у результаті маніпуляції з текстами законопроекту».
Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ залишив без змін вирок Віталію Запорожцю, якого було засуджено до 14 років позбавлення волі за вбивство дільничного міліціонера Миколи Симоненка у селі Семиполки (Броварський район Київської області).
Шевченківський районний суд Львова частково задовольнив позов народного депутата від КПУ Олександра Зубчевського до депутат від ВО «Свобода» Ірини Фаріон та забов’язав її виплатити 20 тисяч гривень моральної шкоди. Фаріон заявила, що подаватиме апеляцію на рішення.
24 вересня на 62-му році життя помер секретар Миколаївської міської ради, виконуючий обов'язки міського голови Володимир Коренюгін.
На Східній Україні прикордонники через поширення в Росії збудника африканської чуми свиней закрили рух транспорту в кількох пунктах пропуску.