НОВИНИ

Україна закрила кілька пунктів пропуску на східному кордоні через африканську чуму в Росії

На Східній Україні прикордонники через поширення в Росії збудника африканської чуми свиней закривають рух транспорту в кількох пунктах пропуску.

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України у зв’язку з поширенням у Російській Федерації збудника африканської чуми свиней тимчасово закриває рух транспорту в місцевих пунктах пропуску на Східній Україні.

За інформацією Держприкордонслужби, рух транспорту у місцевих пунктах пропуску через державний кордон України з Росією тимчасово призупиняється 25 вересня о 20:00 до особливого розпорядження.

Усі транспортні засоби, які намагатимуться перетнути українсько-російський кордон у місцевих пунктах пропуску, будуть скеровуватися в найближчі пункти пропуску через державний кордон для міжнародного та міждержавного сполучення для проходження визначених законодавством видів контролю.

На ділянці Східного регіонального управління державний кордон можна буде перетнути в наступних пунктах пропуску: Донецький прикордонний загін (Новоазовськ, Успенка, Маринівка), Луганський прикордонний загін (Должанський, Червонопартизанськ, Ізварине, Просяне, Новобіла, Танюшівка, Дьоміно-Олександрівка,Красна Талівка, Мілове), Харківський прикордонний загін (Піски, Чугунівка, Плетинівка, готівка),
Як повідомлялось, на початку вересня Чернігівська і Житомирська митниці у зв'язку із заходами з боротьби з африканською чумою свиней (АЧС) заборонили ввезення з Білорусі на українську територію заборонила ввезення живих свиней та інших живих тварин, свіжої, охолодженої або мороженої свинини, їстівних субпродуктів великої рогатої худоби, свиней, овець, кіз, коней, ослів, мулів.

Нагадаємо, у липні віце-прем'єр-міністр РФ Аркадій Дворкович поінформував прем’єр-мінстра Росії Дмітрія Медвєдєва, що в країні голови господарств спільно з керівниками місцевих органів самоврядування приховують на початковому етапі факти виникнення осередків епідемії африканської чуми свиней.

Загалом у Росії з початку року зафіксовано 52 осередки африканської чуми свиней (АЧС).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.