НОВИНИ

Журавський програв суд журналістам

18 червня Шевченківський районний суд Києва вирішив залишити без задоволення позовну заяву народного депутата Віталія Журавського до інформаційного агентства RegioNews, ТОВ «Перший житомирський інформаційний портал», Жукова Федора Станіславовича - власника сайту О412.uа, про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди. Про це повідомляють RegioNews та «Перший житомирський».

Рішення суду поки не набрало законної сили, оскільки може бути оскаржене в апеляції протягом десяти днів.

Віталій Журавський вимагав спростувати інформацію про те, що він був найбільшим порушником виборчого законодавства на Житомирщині під час кампанії з  парламентських виборів. Від кожного з перелічених у позові та рішенні суду інтернет-видань позивач вимагав 100 тисяч гривень та публікацію спростування, повідомили в редакції RegioNews.

Представниця Журавського в суді переконувала, що «Перший житомирський» веде цілеспрямовану боротьбу проти депутата. Вона заявляла, що після публікацій йому доводилось частіше їздити в округ та пояснювати свою позицію, а після прочитання статей Журавський навіть лікувався, тому що йому довелося занадто перенервувати.

Редакція «Першого житомирського» вважає, що така увага з боку депутата в суді - це спроба прибрати ЗМІ, які пишуть про нього критичні речі.

На думку випускового редактора ІА RegioNews Артема Чернічка, подібні дії Віталія Журавського можуть спричинити входження  народного депутата до списку ворогів преси.