НОВИНИ

Втручання в вибори США. Twitter видалив близько 100 російських облікових записів

Загалом фальшиві профілі зібрали понад півмільйона підписників.

Компанія Twitter заблокувала близька 100 облікових записів пов’язаних з Росією, які були замасковані під місцеві американські джерела новин. Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що російське агентство інтернет-досліджень, яке підтримується Кремлем , використовувало десятки облікових записів в Twitter. Загалом фальшиві профілі зібрали понад півмільйона підписників. Видання публікували різні історії, у тому числі і про майбутні вибори в США.

Наголошується, що ці новинні облікові записи є частиною 2752 припинених акаунтів, які соціальна мережа заблокувала за різними підозрами.

"Багато хто з них використовували заголовки новин з реальних новинних сайтів, щоб залучити підписників, а інші намагалися представлятися місцевими джерелами новин, такими як @TodayPittsburgh, @TodayMiami і @TodayCincinnati", – йдеться в пговідомленні.

Twitter відключив всі ці облікові записи і видалив всі дані від них.

"Ми серйозно ставимося до повідомлень про те, що наш сервіс був неправильно використаний іноземними агентами з метою вплинути на президентські вибори в США і підірвати суспільну віру демократію. Ми будемо з цим боротися", - йдеться в заяві компанії.

Нагадаємо, дослідження Центру передового досвіду НАТО з питань стратегічних комунікацій (NATO Strategic Communications Centre of Excellence) показали, що 60% усіх російськомовних акаунтів у Twitter мають вигляд автоматизваних, тобто ботів.