Народні депутати Андрій Деркач, Юрій Одарченко та Валерій Дубіль подали до суду на прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, вимагаючи негайно призначити кандидата на посаду міністра охорони здоров'я. Про це 10 жовтня на своїй сторінці у Facebook написав нардеп Андрій Деркач.

"Разом із колегами-депутатами подали до суду на Володимира Гройсмана. Вимагаємо від прем'єра негайно внести до Верховної Ради подання на призначення міністра охорони здоров'я України", - йдеться у повідомленні.

Деркач наголосив, що за півтора року роботи Гройсмана в Кабміні він так і не призначив міністра охорони здоров'я.

"За цей час прем'єр не зробив жодної спроби призначити легітимного міністра. Підкреслюю, жодної. Судячи з усього, Гройсман першовідкривач формули, як призначити на одну з ключових посад в державі людину і не погоджувати її з Верховною Радою", - зауважив нардеп.

За словами Деркача, "за час нелегітимного керівництва МОЗ Супрун наламала чимало дров".

Також він вважає, щонова медична реформа порушує права українців, оскільки відсутні вакцини і сироватки від сказу і ботулізму і "зірвано програму закупівлі ліків за останні три роки". При цьому, нардеп запевняє, що на це все прем'єр-міністр ніяк не відреагував.

"Тому ми вимагаємо у суду визнати протиправною бездіяльність прем'єра і зобов'язати його негайно внести до Верховної Ради подання на призначення міністра охорони здоров'я України. Позовна заява подана від імені народних депутатів: Андрія Деркача, Юрія Одарченка та Валерія Дубіля", - написав Деркач.

Нагадаємо, що 27 липня 2016 року Кабінет міністрів України призначив заступника міністра охорони здоров'я Уляну Супрун виконуючою обов'язки міністра охорони здоров'я.