НОВИНИ

Три райони Києва частково залишаться без води у зв'язку з ремонтом

Водопостачання буде тимчасово відсутнє у Святошинському, Дніпровському та Дарницькому районі.

Святошинський, Дніпровський та Дарницький райони Києва частково залишаться без води у зв'язку з ремонтом. Про це 26 червня повідомила прес-служба Київводоканалу.

"У Святошинському районі по просп. Перемоги, 118 з 22:00 26 червня до 06:00 27червня здійснюватиметься ремонт існуючої та врізка нової запірної арматури. Через це тимчасово буде відсутнє водопостачання до п'яти житлових будинків, Святошинської райдержадміністрації та розташованих поряд підприємств.

Із 10:00 до 20:00 28 червня відповідні роботи проводитимуться на розі вул. Новоросійська та Макаренка (Дніпровський район). У зону відключення водопостачання на цей час потраплять 15 приватних житлових будинків.

Із 10:00 до 21:00 29 червня замінятимуть запірну арматуру та три пожежних гідранти на ділянці мережі по просп. Петра Григоренка, 36-38 Дарницького району. Тимчасового без води перебуватиме 6 житлових будинків, бойлерна",   - йдеться  уповідомленні.

Нагадаємо, що 26 червня Київська міська державна адміністрація заявила про те, що відновлення гарячого водопостачання у кількох районах Києва перенесли на 27 червня.