НОВИНИ

Мінінформполітики підняло питання трансляції українських телеканалів у готелях Європи

Зокрема, вже запущено новий супутник у північній і західній частині ЄС.

Міністерство нформаційної політики зайнялося лобіюванням українських телеканалів у Європі і вже розпочало переговори з європейськими готелями щодо можливості трансляції. Про це заявив державний секретар Мінінформполітики Артем Біденко під час прес-конференції в п'ятницю, 19 червня.

"Ми комунікуємо з великими готельними мережами у різних країнах для того, щоб лобіювати українське телебачення, для того щоб українські туристи могли їх (українські канали, - ред.) бачити", - сказав Біденко.

Він підкреслив, що вже запущено новий супутник, яки дозволить в північній і західній Європі отримувати сигнал і транслювати українські телеканали.

Мінінформполітики зайнялося лобіюванням українських телеканалів у Європі Міністерство інформаційної політики України веде переговори з європейськими готелями, щоб транслювати там українські телеканали.Про це заявив державний секретар Мінінформполітики Артем Біденко під час прес-конференції в п'ятницю, 19 червня, передає кореспондент РБК-Україна. "Ми комунікуємо з великими готельними мережами у різних країнах для того, щоб лобіювати українське телебачення, для того щоб українські туристи могли їх (українські канали, - ред.) бачити", - сказав Біденко. Біденко також підкреслив, що вже запущено новий супутник, що дозволить в північній і західній Європі отримувати сигнал і транслювати українські телеканали.
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/mip-planiruet-pokazyvat-evropeyskih-otelyah-1497879694.html