НОВИНИ

Путін вирішив позапланово відвідати Францію - ЗМІ

Приводом для візиту стане відкриття у Версалі, резиденції французьких королів, а це дасть можливість президенту РФ особисто познайомитися з Еммануелем Макроном.

Президент Росії Владімір Путін 29 травня вирішив позапланово відвідати з візитом Францію. Про це повідомляє російське видання "Коммерсантъ" з посиланням на власні джерела.

За даними видання, приводом для візиту стане відкриття у Версалі, резиденції французьких королів, виставки, присвяченої Петру Першому.

Видання припускає, що візит дасть Путіну можливість особисто познайомитися з Еммануелем Макроном – новим лідером країни, яка вважається одним з основних партнерів Росії у ЄС.

Зазначається, що в ході виборчої кампанії у Франції Макрон був єдиним з основних кандидатів, хто не ратував за зближення з Москвою і за пом'якшення антиросійських санкцій, введених ЄС.

Виставка у Версалі, відкриття якої може стати приводом для приїзду президента РФ, приурочена до 300-річчя візиту до Франції першого російського імператора і встановлення між двома країнами дипломатичних відносин - вона пройде в палаці Великий Тріанон і триватиме до кінця вересня.

Приблизно в той же час, коли Путін перебуватиме у Франції, поблизу, в Брюсселі, з візитом перебуватиме президент США Дональд Трамп, який візьме участь в саміті НАТО.

Водночас прес-секретар Путіна Дмітрій Пєсков відмовився коментувати інформацію про візит президента РФ до Франції.

Нагадаємо, Еммануель Макрон 14 травня вступив на посаду президента Франції. Церемонія інавгурації пройшла в Єлисейському палаці в Парижі - офіційної резиденції глави французької держави і супроводжувалася салютом з 21 залпу.