НОВИНИ

Суд заарештував алкоголь Януковича у Межигір'ї

В колекції є вина 100-річної витримки, дорогий віскі і подарункові набори алкоголю.

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України (ГПУ) і наклав арешт на алкоголь екс-президента Віктора Януковича, який зберігається в резиденції "Межигір'я". Про це йдеться в постанові суду від 16 грудня 2016 року.

"Накласти у кримінальному провадженні № 42014000000000069 арешт на алкогольні напої, які знаходяться на території урочища "Межигір'я", розташованого за адресою: Київська область, Вишгородський район", - йдеться в документі.

Під арешт потрапили кілька сотень алкогольних напоїв, серед яких вино урожаю 1913 року, горілка "Рада Ювілейна 60 років", горілка з етикеткою "Партія регіонів", коньяк "Янукович" подарунковий.

Відзначається, що службовим особам ТОВ "Танталіт", Януковичу або особам, які будуть діяти від їх імені або за їх дорученням заборонено відчужувати, розпоряджатися або користуватися цим майном.

Нагадаємо, 6 січня Печерський районний суд Києва заарештував житловий будинок, квартиру, два гаражі і корабель колишнього президента Віктора Януковича.