НОВИНИ

Сенат США на цьому тижні обговорить кандидатури від Трампа на вищі посади

Сьогодні розглнуть кандидатів на посаду глави Мін'юсту і секретаря з питань внутрішньої безпеки.

Запропоновані обраним президентом США Дональдом Трампом кандидатури на вищі посади, включаючи держсекретаря США, будуть обговорюватися Сенатом на цьому тижні. Про це повідомив представник перехідної команди обраного президента Шон Спайсер.

"Буде насичений тиждень на Капітолійському пагорбі, оскільки заплановано дев'ять слухань за затвердженням", - сказав він.

За словами Спайсера, у вівторок, 10 січня, сенатори проведуть слухання щодо кандидатур Джеффа Сешнс на посаду глави Мін'юсту і Джона Келлі на посаду секретаря з питань внутрішньої безпеки. 

У середу, як очікується, в сенаті пройдуть слухання по номінованому на пост держсекретаря США Рекса Теллерсона, а також щодо кандидатури Майка Помпео на пост директора ЦРУ, повідомив Ш.Спайсер.

У четвер на розгляд сенаторів буде винесена кандидатура запропонованого на пост глави Пентагону генерала Джеймса Меттіса, повідомив представник перехідної команди.

Сенатори проведуть слухання і щодо інших ключових кандидатів, уточнив Спайсер.

Нагадаємо, Трамп заявив про номінування екс-сенатора штату Індіана 73-річного Деніела Коутса, прихильника санкцій проти Росії, на посаду директора офісу національної розвідки США.