НОВИНИ

Трамп не може вплинути на рішення ЄС щодо антиросійських санкцій – Могеріні

Євросоюх збирається провдожити санкції проти Росії.

Верховний представник Європейського Союзу з питань загальної зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що політика ЄС щодо РФ не залежить від Вашингтона. Про це Могеріні заявила в інтерв'ю The Wall Street Journal.

Говорячи про антиросійські санкції, голова європейської дипломатії заявила, що ЄС має намір їх продовжити. За її словами, які б рішення не приймала адміністрація Трампа щодо антиросійських санкцій, Брюссель буде продовжувати пов'язувати їх з виконанням мінських домовленостей. "Європейські рішення не пов'язані з політичними рішеннями у Вашингтоні", – підкреслила Могеріні.

Вона заявила, що ЄС готовий працювати з командою Дональда Трампа. При цьому вона допускає, що ЄС може об'єднатися з Росією проти деяких планів обраного президента США. "У кожному конкретному випадку ви знайдете питання, де я не була би здивована бачити європейців і росіян на одній стороні. Це угода з Іраном, мирний процес на Близькому Сході і можлива роль ООН", – сказала Могеріні.

Трамп заявив про те, що має намір переглянути угоду з Іраном, "струсити" Близький Схід і зменшити роль ООН. Могеріні зазначає, що ЄС готовий до співпраці з командою Трампа по широкому спектру проблем, де у Брюсселя і Вашингтона є спільні інтереси.

Читайте також: Меркель і Олланд виступили за продовження санкцій проти Росії

Нагадаємо, Європейський союз планує продовжити економічні санкції проти Росії після саміту, який пройде 15 грудня 2016 року в Брюсселі.