НОВИНИ

У Сполучених Штатів з'явився новий «головний ворог»

Північна Корея очолила перелік загроз для Сполучених Штатів згідно з опитуванням 2016 року.

Північна Корея очолила новий список «ворогів Сполучених Штатів Америки», згідно з дослідженням Gallup International.

16% респондентів назвали КНДР головною загрозою для США. Таким чином Росія посунулась на другу сходинку із 15%. На третьому місці із 14% голосів перебуває Іран, а на четвертому із 12% знаходиться Китай.

Американці продовжують минулорічну тенденцію широкої ідентифікації спектру загроз для США. В цей список другий рік поспіль потрапляє Ісламська держава.

Хоча відповіді респондентів певною мірою розпорошені, серед країн, які набрали найбільшу кількість голосів спостерігається певна закономірність та одностайність. Північна Корея, Іран і Китай незмінно займають передове місце в «списку ворогів» починаючи з 2005 року. До того ж, американці не були схильними послідовно розглядати Росію як головного ворога США, проте РФ очолила список у минулому році.

Нагадаємо, 7 лютого КНДР заявила про успішне виведення на орбіту супутника, що одразу спричинило хвилю засудження Ради Безпеки ООН, адже випробування відбулося всупереч усім резолюціям Радбезу. Північна Корея також заявила про намір здійснити нове ядерне випробування. У відповідь, до Південної Кореї в рамках демонстрації сили проти агресивної політики КНДР прибули найсучасніші винищувачі США, здатні нести ядерний заряд.