НОВИНИ

Укрзалізниця вирішила позиватися до РФ через втрачене у Криму майно

Інші підприємства Мінінфраструктури також готують подібні позови.

"Укрзалізниця" впродовж кількох місяців подасть позови проти Росії, вимагаючи відшкодувати збитки, завдані внаслідок незаконної анексії Криму. Про це заявив заступник міністра інфраструктури України Володимир Омельян.

Читайте також: Порошенко наказав уточнити збитки від втраченого у Криму майна та готуватися до спорів з Росією

"Укрзалізниця" готує пропозиції щодо процедури подання позову, Мінінфраструктури затверджує, Кабмін приймає рішення про подальші кроки. Подамо позови протягом 1-2 місяців", - зазначив Омелян.

За його словами, інші підприємства Мінінфраструктури також готують подібні позови. Вони будуть стосуватися об'єктів залізниці, нерухомості, портів, доріг, кораблів, літаків, які залишилися на окупованому півострові.

Читайте також: У прокуратурі склали перелік втраченого в окупованому Криму майна України

"Інші підприємства міністерства теж готують, але це компетенція Мін'юсту. Всі цифри ми віддали туди", - пояснив чиновник.

Як відомо, анексувавши Крим у березні 2014 року, Росія підпорядкувала собі Кримської дирекції Придніпровської залізниці і перейменувала її в "Кримську залізницю". Згодом російський уряд визнав "Кримську залізницю" федеральною власністю і підпорядкував її Федеральному агентству залізничного транспорту.