“Зникли деякі речі”. До квартири затриманого Вишинського проникли невідомі – адвокат

3 Червня 2018, 19:58

До квартири головного редактора "РИА Новости Україна" Кирила Вишинського, який є арештований через підозру у державній зраді, проникли невідомі. Про це повідомив адвокат Вишинського Андрій Доманський.

 

За словами адвоката, з квартири "зникли деякі речі". 

 

"У неділю в квартиру було скоєно незаконне проникнення. Меблі і речі в квартирі перевернуті і розкидані. Зникли кілька речей, але які саме – поки точно невідомо", – заявив Доманський. 

 
 

Також адвокат Вишинського додав, що поліція "документує факт події і проводить необхідні оперативні заходи".

 

Нагадаємо, 15 травня Служба безпеки України прийшла з обшуками до київського офісу російського агентство міжнародної інформації  "РИА Новости Украина". Зокрема, працівники спецслужби спільно з Прокуратурою Криму розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних РФ. Так, правоохоронці встановили, що вони використовувались країною-агресором у рамках гібридної інформаційної війни проти України.

 

Згодом стало відомо, що у Києві Служба безпеки України затримала працівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського. Йому оголошено про підозру у держзраді. 

 

17 травня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту для керівника пропагандистського агентства РФ "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, його взяли під варту на 60 днів без можливості внесення застави.

 

21 травня адвокат Андрій Доманський повідомив,що подав апеляції на рішення суду про взяття під варту керівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського.