НОВИНИ

У Києві СБУ прийшла з обшуками до російського пропагандистського ЗМІ

Як зазначається, працівники спецслужби спільно з Прокуратурою Криму розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних РФ.

Служба безпеки України у вівторок, 15 травня, прийшла з обшуками до київського офісу російського агентство міжнародної інформації  "РИА Новости Украина". Про це  повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

 

"Так, обшуки проводяться", – заявила Гітлянська.

 

За її словами, працівники спецслужби спільно з Прокуратурою Криму розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних РФ. Так, правоохоронці встановили, що вони використовувались країною-агресором у рамках гібридної інформаційної війни проти України.

 

Як зазначається, наразі відбуваються слідчі дії.

 

Нагадаємо, напередодні працівник Міністерства інформаційної політики Олександр Демченко під час дискусії "Інформбезпека: як державі не перетворитися на монстра" відзначив, що інформаційна сфера в країні повинна регулюватися державними інституціями у період терористичних чи інших загроз. Так, працівник Міністерства інформполітики відповів на питання, чи варто державі під час збойного конфлікту "закручувати гайки" в інформаційному просторі, щоб зменшити кількість дезінфнормації та пропаганди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.