ЗМІ: в ЄС відклали ухвалення рішення щодо України

Акценти
18 Листопада 2012, 13:11

Як повідомлялося раніше, глави МЗС країн Євросоюзу на завтрашніх зборах повинні були обговорити ситуацію в Україні після парламентських виборів. Цей пункт значиться в порядку денному зборів міністрів ЄС.

Також напередодні в суботу стало відомо, що на цьому ж зібранні глави МЗС країн Євросоюзу обговорять ситуацію з ескалацією напруженості на Близькому Сході. Очікується, що за підсумками обговорення буде прийнято заяву.

Нагадаємо, раніше депутат Європарламенту від Польщі Павло Залевський заявляв, що Європарламент у грудні може ухвалити резолюцію щодо виборів до Верховної Ради України.

Як відомо, 6 листопада комітет із закордонних справ Європарламенту заслухав звіт по Україні глави місії спостерігачів ЄП на виборах. До цього Європарламент заявив про стурбованість непрозорістю фінансування партій в Україні та відзначив відсутність рівних умов для агітації. Президент ЄП Мартін Шульц заявив, що ЄС необхідно зберегти своє критичне ставлення до України, але допомогти їй продовжити проводити необхідні реформи. 

90