НОВИНИ

Павел Коваль: Відсутність результатів виборів свідчить про те, що справи не такі, якими мали б бути

Сьогодні у Європарламенті слухали звіт спостерігачів про вибори в Україні. Голова спостережної місії Європарламенту на виборах до Верховної Ради України Павел Коваль зокрема відзначив, що події після 28 жовтня викликають чимало сумнівів

«Початковий підрахунок(голосів на виборах – Ред. ) проходив нормально, але те, що відбулося на більш пізньому етапі, викликає великі сумнів», - сказав Павел Коваль, -  «Зважаючи на те, що вибори все ще не закінчилися (бо триває підрахунок голосів) ми не можемо зробити висновки, нам бракує для цього остаточних даних. Оцінюючи вибори треба обов’язково зважати на виборчу систему, яка складається з двох частин, і це впливає на негативну оцінку підрахунку голосів. Те, що ми все ще очікуємо на результати свідчить про те, що справи не такі, якими мали б бути».

Також голова спостережної місії Європарламентупрокоментував можливість перевиборів в Україні: на його думку, всі суперечливі моменти повинні роз’яснювати суди.

Як повідомляв Тиждень.ua, наразі  ЦВК опрацювала дані 99,95% протоколів за партійними списками та визначила переможців у 224 мажоритарних округах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.