З’явилися перші фото знищення санкційного сиру в Росії за допомогою катка

6 Серпня 2015, 14:31

Сьогодні в Бєлгородській області РФ була знищена перша партія санкційних продуктів: на полігоні твердих побутових відходів бульдозерами було розчавлене не менше 10 тонн забороненого до ввезення в Росію імпортного сиру. Про це повідомили в прес-службі управління Россільгоспнагляду в Бєлгородській області.

Повідомляється, що сир невідомого виробника був затриманий на російському кордоні в кінці минулого місяця. Процес знищення 10 тонн сиру зайняв близько години. 

«Сиру було дуже багато – цілий КАМАЗ. Дещо – в коробках і дещо без упаковки. Його розчавили 45-тонним катком», – зазначили в прес-службі відомства.

Фото: прес-служба Россільгоспнагляду Бєлгородської області РФ

Як повідомлялося, 29 липня російський президент Владімір Путін підписав указ про знищення продуктів харчування з ЄС та США, що потрапили під російське ембарго. Заходи діятимуть з 6 серпня і не стосуватимуться продукції, яку громадяни ввозять для особистого користування.

Пізніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що Федеральна митна служба (ФМС) РФ, Росспоживнагляд і Россільгоспнагляд шукатимуть і знищуватимуть заборонені до ввезення в Росію продукти не лише на кордоні, а й в магазинах та на складах продуктових мереж.

У Росії пригрозили карати чиновників за поїдання санкційної продукції.

Тим часом митники в окремих регіонах, зокрема в  Санкт-Петеребурзі і Оренбурзі, відмовляються знищувати санкційну продукцію.

Крім того, росіяни також виступають проти знищення їжі. На сайті Change.org з'явилася петиція із зверненням до Путіна, в якому пропонується не знищувати продукти, а роздавати їх нужденним через благодійні організації. Під зверненням на даний момент підписалися майже 264 тис. росіян.

znak