НОВИНИ

Російські митники відмовилися віддавати для знищення санкційну продукцію

Про причини таких дій вони поки що не повідомляють.

У Росії митники в окремих регіонах, зокрема в  Санкт-Петеребурзі і Оренбурзі, відмовляються знищувати санкційну продукцію. Про це журналістам повідомило джерело в Россільгоспнагляді.

Зокрема, в Санкт-Петербурзі перебуває затримана кілька місяців тому санкційна продукція, яку Россільгоспнагляд готовий знищувати вже сьогодні. «Однак ми не знаходимо взаєморозуміння з регіональною митною службою, щоб зробити це», – підкреслює співрозмовник.

Крім цього, в Оренбурзі затримані 20 тонн сиру, вироблені в одній із європейських країн. «Продукція перебуває у митників, які не готові передавати її для знищення», – заявляє джерело.

Про причини таких дій митники поки що мовчать.

Зауважимо, у Росії пригрозили карати чиновників за поїдання санкційної продукції.

Як повідомлялося, 29 липня російський президент Владімір Путін підписав указ про знищення продуктівхарчування з ЄС та США, що потрапили під російське ембарго. Заходи діятимуть з 6 серпня і не стосуватимуться продукції, яку громадяни ввозять для особистого користування.

Пізніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що Федеральна митна служба (ФМС) РФ, Росспоживнагляд і Россільгоспнагляд шукатимуть і знищуватимуть заборонені до ввезення в Росію продукти не лише на кордоні, а й в магазинах та на складах продуктових мереж.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.